עיסוי בחיפה

צוואר נוקשה? כתפיים נוקשות? גב תחתון שזועק הצילו? - אל תחכו, קבעו עיסוי בחיפה.

אחד היתרונות של לחיות בתקופתנו הוא שאם אתם עם שרירים תפוסים ותחושת מתח כללית לאורך זמן זה כנראה בגלל דחיינות או חוסר תשומת לב היות שכיום יש אפשרות לבחור בכל דרך שחרור שנרצה, כמו למשל, עיסוי. נוכל לקבוע ברגע שעולה בנו הרצון והצורך ובמנעד מחירים שמתאים לכל כיס. העיסוי יכול להיות עיסוי רפואי או עיסוי מפנקוהוא יכול להיות עיסוי מרגיע מפנק ורפואי שהוא שילוב של שניהם גם יחד. המבחר הוא גדול, מגוון ונגיש כל כך הן מבחינת המקומות, סוגי העיסוי, זמני ומשך העיסוי, תדירות ועוד. לעתים הדילמה המרכזית היא לא אם ללכת לעיסוי אלא באיזו אפשרות לבחור, מתי בדיוק לעשות זאת ואיך מפנים זמן בלו“ז המחוייבויות השונות של היום יום. 

השירות שאנו מציעים:

השירות שניתן לקבל בספא אקוומרין בחיפה

ספא זוגי בחיפה

עם מי להגיע לעיסוי?

בני האדם הם יצור חברתי ויכולים להתקיים לאורך זמן רק בסביבה חברתית. הדבר נכון גם לגבי העיסוי. כן, בהחלט. כאשר יש לכם פרטנר למזימה יהיה סיכוי רב יותר שאכן זה יתקיים. אפילו בישול של ארוחה יהיה יותר מושקע ויותר מזין כאשר מבשלים לעוד אדם או שמתכננים ארוחה משותפת מאשר ארוחה לבד. על אף שצרכי האדם הם אותם צרכים גם כאשר הוא לבד וגם כשהוא ביחד. אז גם במקרה זה, הסבירות לקביעת עיסוי תגדל יותר אם יהיה לכם שותף. בין אם זה יהיה בן זוג, חבר, אחות או אמא. לנו יש נטייה לוותר על עצמנו ועל צרכינו. 

אז אם אתם מרגישים את המתח ואת הצורך בעיסוי, מצאו לכם עוד אדם שיעשה איתכם את ההפסקה הזו ויקבע אתכם את הטיפול. אם תמצאו את אותו אחד שגם הוא נמצא במתח ועובד ביום יום שלו בסביבה שמכווצת וגורמת לשרירים מתוחים. 

יחד עם זה, ברור שניתן וחשוב לעשות זאת לבד. דווקא קביעת התאריך כשלא צריכים להתחשב בלו“ז של האחר יוצרת חווייה של קלילות שמחזקת את ההתרגשות. פותחים יומן, מוצאים מקום פנוי או מפנים באופן מכוון וקובעים תאריך. לעתים יהיה מדובר על מעסה פרטי שיגיע אליכם הביתה ולעתים אתם תגיעו לביתו לקליניקה שלו. מקומות מאורגנים יותר מציעים הרבה יותר אפשרויות מאשר רק עיסוי ומגוון של סוגי עיסוי שייתכן ותעדיפו זאת כדי לשמור על הגיוון ולמקסם את החווייה.  מעטות ההזדמנויות שבהן אנו מעניקים לעצמנו מתנה שכזאת וזהו אחד מהמקרים שאסור לכם לשים את עצמכם בצד אלא להפך.  ישנה חווייה אחרת כאשר מגיעים לבד, שוהים לבד במקום ומאפשרים להרגע לבד מבלי לחלוק את האנרגיה עם אחר בשיחות, בהתרשמויות ובמחשבות. להתמקד פנימה. 

תקציר סוגי העיסוי שמוצעים לרוב

אם במבחר עסקינן, גם אם בחרתם לעבור עיסוי, מה לגבי סוגי העיסוי הרבים מספור?. איך בוחרים את העיסוי המתאים?. למתעניינים חדשים לרוב אין ממש מושג מה ההבדל בין עיסוי לעיסוי והדגש הוא שיהיה נעים ומרגיע. לרובהם גם מגיעים במצב שכל מגע טיפולי באשר יעזור לשחרר את המתח בשרירי הגב, הכתפיים והשכמות. אך ותיקי עיסויים, אלו שיש להם כרטיס מנוי לספא, כבר יודעים מה הם מעדיפים ומה הכי טוב לגופם וכשהם מספרים לחבריהם שהם עשו מסאז בחיפה, סביר להניח שכבר כולם מכירים את סוג העיסוי ואת המקום בחיפה שאליו הם הולכים. 
 

 

מדוע לבחור בחיפה לקביעת העיסוי?

 

ארצנו מורכבת מנופים מדהימים מצפון ועד דרום. היא קטנה מספיק שנוכל לחקור אותה ולגלות אוצרות נפלאים חבויים במקומות לא צפויים ומספיק רבגונית וצבעונית שתתאים לסוגי טיול שונים. בקביעה בצפון מסאז חיפה היא אפשרות נהדרת בגלל צבעוניותה ובגלל הטופוגרפיה המעניינת שלה. לאורכה ולרוחבה ישנם אתרים ומקומות מעניינים להכיר ולטייל בהם, היא מורכבת מערב רב של אוכלוסייות שחיות יחדיו בסימביוזה מבורכת וניתן לבחור מקומות רבים למטרת יום ההרגעות או לגיחה קצרה לעיסוי קליל בשילוב עם נוף כמו רצועת הים היפהפייה, הנמל, הר הכרמל ועוד. 

גם אם אינכם גרים באזור חיפה או בקריות ובטח ובטח אם אתם גרים באזור, כל אשר אתם צריכים הוא לחפש אחר טכניקת העיסוי המועדפת עליכם או לחפש אחר מקום מומלץ כמו אקוומרין ששמעתם המלצות לגביו ולקבוע תאריך. 

כיום, הרפיית הגוף והמיינד אינה מותרות ואינה שייכת לחלק של אוכלוסייה בעלת אמצעים בלבד. מדובר על הכרח. הרבה מאיתנו חווים אתגרים ביום יום אשר גורמים לצבירת מתח בתוכנו. במדינתנו יש מספיק אירועים בטחוניים או בטיחותיים (כמו למשל, צפירות ועקיפות, ויכוחים והתחככויות עם אנשים) אשר ההורמונים שעולים מתוכם ממשיכים להיות מופרשים בגוף באופן תדיר ולרוב באופן יומי שלגוף אין אפשרות לפרק את המתח במלואו וכל שנותר הוא לאחסן אותו בגוף. דווקא הפורקן והרגעים הללו שאתם תעניקו לעצמכם להתמקד בעצמכם יכול לעזור לאיזון ולהטענת המיכלים המתרוקנים.

 

 

0

אנשי צוות

0

לקוחות מרוצים

0

דיפלומות הכשרה

0

שירותים

הלקוחות שלנו

The bedding was hardly able to cover it and seemed ready to slide off any moment. His many legs, pitifully thin compared with the size of the rest of him, waved about helplessly as he looked. "What's happened to me?" he thought.

  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner